• DANIŞMANLIK

  Ticari diplomasi, kamu ilişkileri, iş geliştirme, birleşme ve satın almalar ve kurumsallaşma konularında 30+ yıllık global üst düzey yöneticilik tecrübesiyle size danışmanlık hizmeti veriyor.

 • MENTORLÜK

  İş dünyasında yüksek potansiyel yönetici ve girişimcilere kendi birikim ve tecrübelerinden istifade etmesi için mentörlük hizmeti vermektedir. Piyasadaki teorik ve akademik servislerin aksine Hakan ABD, Çin ve Türkiye'deki üst düzey kariyerinden birikimlerini başarınız için sizlerle paylaşıyor.

 • YAZAR & EĞİTMEN

  Hakan'ın kamu ilişkileri, ticari diplomasi, uluslararası ilişkiler alanında çok sayıda makalesi bulunmaktadır. Buse Biçer ile Ticari Diplomasi ve Lobicilik alanında yeni bir referans kitap yazmaktadır. Kitap 2021 yılında piyasada olacaktır.

 • YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ

  Hakan çok sayıda halka açık şirket, aile şirketleri, STK ve derneklerde profesyonel ve gönüllü olarak Yönetim Kurlu Üyeliği görevi yapmakatdır.

 • KONUŞMACI

  Hakan Türkiye ve uluslararası organizasyonlarda konuşmacı ve panelist olarak katılmaktadır. Türkiye-ABD ilişkileri başta olmak üzere uluslarası ilişkiler ve ticari diplomasi konularında ulusal ve uluslararası medyada sık sık görüşlerine başvurulmaktadır.

 • MELEK YATIRIMCI

  Türkiye Cumhuriyeti Hazinesinin ilk lisanslı Melek Yatırımcılarından olan Hakan başarılı start-uplara doğrudan ya da co-investor olarak seramye ve know-how katkısı sağlamaktadır. Endeavor ağının Türkiye'deki kurucularından olan Hakan girişimci ekosisteminin gelişmesi için mentörlük te yapmaktadır.